flaga ue
Projekt współfinansowany z Funduszy Europejskich, dowiedz się więcej
Dzisiaj otwarte: 6:00-22:00

Zajęcia Gym

Wszystkie zajęcia

POWER TRENING


Zajęcia o profilu przekrojowym, ukształtowane na zróżnicowany rozwój wszystkich cech treningowych. Doskonale sprawdzają się u sportowców jako trening pomocniczy, ale również każdy amator znajdzie tutaj coś dla siebie. Dopasowane ćwiczenia i możliwości doboru ćwiczeń do umiejętności trenujących powodują, że wszyscy wychodzą zmęczeni ale uśmiechnięci i z miejsca zapisują się na kolejny trening z tej serii.

Trenerzy

Anna Koziatek

TRENING OBWODOWY


Zajęcia o zwiększonej intensywności, nastawione na spalanie tkanki tłuszczowej oraz poprawienie kondycji i ogólnej sprawności ciała. Podczas treningu będziemy używać ciężaru własnego ciała oraz sprzętu. Zajęcia polecane zarówno dla osób początkujących jak i dla osób zaawansowanych.

Trenerzy

FAT BURNING/METABOLIC


Zajęcia są połączeniem treningu funkcjonalnego oraz interwałowego z użyciem własnego ciężaru ciała oraz niewielkiej ilości sprzętu. Przyśpieszające metabolizm, intensywnie spalające kalorie i jednocześnie rzeźbiące delikatnie mięśnie.

Trenerzy

Anna Koziatek

MOBILITY


Trening mający na celu zwiększanie zakresu ruchu poprzez system działań takich jak stretching, rolowanie, ćwiczenia stabilizujące i wzmacniające określone mięśnie czy grupy mięśni. Mobility to polepszanie ruchomości (mobilności), elastyczności mięśni, ścięgien, więzadeł i stawów. Niweluje problemy bólowe i chroni przed kontuzjami. Trening ten zwiększa możliwości funkcjonowania, przyspiesza regenerację, umożliwia progres w treningu.

Trenerzy

Anna Koziatek

ABT


Skuteczne ćwiczenia na brzuch, uda i pośladki. To forma aerobiku dla osób, które chcą poprawić i wymodelować dolne partie ciała.

Trenerzy

Łukasz Jermoła

ZDROWY KRĘGOSŁUP


To zajęcia dla każdego, bez względu na wiek, czy aktywność fizyczną.  Zajęcia przeznaczone są dla osób, którym doskwierają bóle kręgosłupa. Zajęcia, zdrowy kręgosłup pomogą w zmniejszeniu nacisku na kręgi, ból zostanie zredukowany, a przykurczone grupy mięśniowe – rozciągnięte i rozluźnione.

Trenerzy

Łukasz Jermoła

JOGA


Joga ma korzystny wpływ na samopoczucie i samodyscyplinę. Potwierdzają to badania naukowe dotyczące zarówno zdrowia organizmu, jak i psychiki człowieka. Jest to idealne rozwiązanie dla kobiet jak i mężczyzn.

Trenerzy

Justyna Adamczewska

Natalia Woronowicz

CROSS WITH BOSS


Jeśli lubisz się zmęczyć, to ten trening jest idealny dla Ciebie! Trening z Bossem BT Gymu to nie przelewki! Dzięki tym zajęciom nabędziesz nieziemskiej siły i sprawności. Sprawdź na własnej skórze!

Trenerzy

Piotr Bagiński

POŚLADKI + BRZUCH


Zajęcia POŚLADKI + BRZUCH, mają na celu wzmocnienie dolnych partii ciała oraz poprawę jędrności skóry. Skupiamy się na miejscach, w których gromadzi się najwięcej tkanki tłuszczowej i intensywnymi ćwiczeniami spalamy tłuszcz, kształtując krągłe i jędrne pośladki.

Trenerzy

Agnieszka Chaińska

CROSS BOKS


Zajęcia sportowe, które łączą ze sobą trening funkcjonalny z technikami boksu. Przeznaczony jest zarówno dla kobiet jak i mężczyzn. Idealne dla osób, które chcą poprawić swoją wydolność oraz poznać swoje ciało.

Trenerzy

Artur Mulinow

INTERWAŁ


Najbardziej efektywny zarówno w walce ze zbędnymi kilogramami i jak i w zwiększaniu wydolności i wytrzymałości organizmu. Podstawową zasadą jest tu zmienna intensywność treningu – okresy w których ćwiczenia wykonuje się z maksymalną intensywnością przeplatają się z czasem odpoczynku. Efekt treningu interwałowego – przyspieszony metabolizm i spalanie tkanki tłuszczowej trwa jeszcze kilka godzin po nim.

Trenerzy

Joanna Ciszczoń

PUMP


Jędrne ciało, małe ciężary, wielkie rezultaty. Liczne powtórzenia z niewielkim obciążeniem wykonywane do punktu wyczerpania tworzą napięcie mięśniowe i stres metaboliczny, który daje sygnał dla organizmu, aby spalać kalorie i wzmocnić mięśnie. Jeden z najbardziej efektywnych treningów jaki zagościł na salach fitness na całym świecie.

Trenerzy

Joanna Ciszczoń

SHAPE


Trening, którego celem jest kształtowanie całej sylwetki. Polega na wykonywaniu ćwiczeń na poszczególne partie mięśniowe, tj. ramiona, klatka piersiowa, grzbiet, uda, pośladki, brzuch z wykorzystaniem dodatkowego obciążenia np. hantle, gumy, stepy lub bez niego.

Trenerzy

Agnieszka Chaińska

TABATA


Trening składa się z prostych ćwiczeń bez choreografii, które każdy uczestnik wykonuje na czas w indywidualnym tempie. Jedna tabata to 4 minuty pracy. Podział jest następujący: około 8-10 min rozgrzewki + 8 ćwiczeń (20 sekund pracy + 10 sekund odpoczynku) całość powtarzamy 5 razy.

Trenerzy

Joanna Ciszczoń

Logotypy UE

BMG Piotr Bagiński Michał Materla spółka jawna realizuje projekt wspierany w ramach REACT-EU "Sfinansowano w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19". Celem projektu jest: Wdrożenie innowacyjnego oprogramowania informatycznego SOLO, w celu usprawnienia procesów biznesowych przedsiębiorstwa.