flaga ue
Projekt współfinansowany z Funduszy Europejskich, dowiedz się więcej
Dzisiaj otwarte: 6:00-22:00

Zajęcia Kids

Wszystkie zajęcia

BJJ Kids


Brazylijskie Jiu Jitsu w zaskakującym tempie pozyskuje nowych młodych adeptów z każdym dniem. Dzieje się tak, dlatego że sport ten chlubi się ogromną przekrojowością;
Jako sport walki, najważniejszym aspektem dla młodych zawodników jest dyscyplina. Prawidłowa etykieta w trakcie i poza treningiem jest podstawą, od której można rozpocząć, budować rozwój zawodnika.
Kolejną stroną jest zdrową rywalizacją, do której podopieczni są stopniowo wdrażani, zachowując szacunek oraz poszanowanie do swoich rywali.
Trzecia najważniejsza rzecz to sam ruch. Pomiędzy niezliczonymi formami zabaw, dzieci uczą się technik, ćwiczeń poprawiających koordynacje i wzmacniających ciało.
Zajęcia BJJ nie tylko mobilizują do aktywności poprzez odpowiednio dobrane formy treningu, ale mają również ogromny wpływ na rozwój procesów poznawczych takich jak ekspresja, percepcja, czy pamięć.

Poprzez swoją złożoność, Brazylijskie Jiu Jitsu jest świetnym środkiem do nauki oraz zabawy, wpływa korzystnie na wszelkie aspekty fizyczne dziecka, kształtuje funkcje kognitywne i przede wszystkim buduje silne relacje między kolegami i koleżankami z maty, które przeradzają się w przyjaźnie trwające przez długie lata.

Podział na grupy:

▪ Grupa przedszkolna 1 początkująca – dzieci w wieku 3-5 lat;

▪ Grupa przedszkolna 2 średnio-zaawansowana – dzieci w wieku 4-6 lat, które dobrze poradziły sobie na treningu dla początkujących;

▪ Grupa młodziki 1 początkująca – dzieci w wieku 7-10 lat;

▪ Grupa młodziki 2 średnio-zaawansowana – dzieci w wieku 7-10 lat, które dobrze poradziły sobie na treningu dla początkujących;

▪ Grupa starsza średnio-zaawansowana – dzieci w wieku powyżej 12 lat.

Trenerzy

Karolina Zawodnik

Maciej Kałuszewski

Sławek Bieguński

Zapasy Kids


Zapasy jako jedna z najstarszych dyscyplin sportu do dziś ma wielu zwolenników — nie bez przyczyny. Sport ten opiera się o determinację i wrodzoną wolę walki. W przypadku dzieci zapasy są wspaniałym narzędziem do rozwoju fizycznego, a także mentalnego, gdyż uczą rywalizacji, pokazują, że warto jest walczyć do końca i dawać z siebie wszystko, pamiętając przy tym o takich wartościach jak szacunek oraz dyscyplina.
Zapasy, będące dyscypliną olimpijską, stanowią część kanonu w wielu amerykańskich szkołach i są tam jednym z najbardziej popularnych sportów dla dzieci, niezależnie od wieku, czy płci. Poprzez treningi zapasów dzieci mają szansę czerpać wiele korzyści, które rzutują na ich aktywność fizyczną,
podstawę w późniejszym rozwoju oraz odnalezienie się w grupie.
Liczne zabawy mają na celu wprowadzić młodych zawodników do rywalizacji z kolegami i koleżankami z maty, a techniki uczone przez trenera świetnie wpływają na procesy poznawcze dziecka, wspomagając pamięć oraz myślenie wielopłaszczyznowe.
Podział na grupy:

▪ Grupa młodsza – dzieci w wieku 6-9 lat;

▪ Grupa starsza – dzieci w wieku 9-12 lat.

Trenerzy

Tomasz Nowakowski

Wojciech Wilk

KIDSBOXING


Kidsboxing to zajęcia ogólnorozwojowe dla dzieci, które są doskonałą dyscypliną poprawiającą kondycję, gibkość oraz wytrzymałość. Podczas zajęć adepci będą poznawać wiele technik Muay Thai oraz Kickboxingu.

Trenerzy

Michał Młynarczyk

Logotypy UE

BMG Piotr Bagiński Michał Materla spółka jawna realizuje projekt wspierany w ramach REACT-EU "Sfinansowano w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19". Celem projektu jest: Wdrożenie innowacyjnego oprogramowania informatycznego SOLO, w celu usprawnienia procesów biznesowych przedsiębiorstwa.