flaga ue
Projekt współfinansowany z Funduszy Europejskich, dowiedz się więcej
Dzisiaj otwarte: 6:00-22:00

BT GYM

BT Gym – nowy wymiar sportu w Szczecinie. Profesjonalne siłownia z certyfikowanym sprzętem Hammer Strength. Sala do treningu funkcjonalnego ze wszystkimi akcesoriami oraz rozbudowana sekcja cardio. Strefa sportów walki: Brazylijskie Jiu Jitsu, MMA, Zapasy, Muay Thai, Boks i Submission. Centrum sportu dla dzieci, zajęcia sportów walki oraz ruchu. Przyjdź, sprawdź i dołącz do BT Gym.

1800M²

Przestrzeni do treningu

Dni w tygodniu

Rodzajów zajęć

FIGHT

Strefa sportów walki

GYM

Strefa treningu siłowego

KIDS

Strefa treningu dla dzieci

O KLUBIE

Najwieksze centrum sportów walki i siłownia w Szczecinie

PONAD
1800 m²

Cały obiekt podzielony na strefy treningów siłowych oraz treningów sportów walki dla dorosłych i dzieci.

WYKWALIFIKOWANI
TRENERZY

Kadra trenerów BT Gym to wielkorotni medaliści mistrzostw Europy oraz Świata. Możesz liczyć na ich wsparcie oraz wiedzę.

OFICJALNE CENTRUM TRENINGOWE
HAMMER STRENGHT

Ilość sprzętu oraz ich certyfikacja potwierdza jakość oferowanych przez nas zajęć, oraz sprzętu do treningu.

STREFA FIGHT

600m² maty oraz wykwalifikowana kadra z klubu Bereserkers Team, daje możliwość prowadzenia treningów na najwyższym poziomie dla każdego chcącego trenować sporty walki.

STREFA GYM

Siłownia wyposażona w najlepszej jakości sprzęt oraz sala funkcjonalna do treningów typu Strongman oraz CrossFit.

STREFA KIDS

Wyjątkowe miejsce, gdzie potrenuje Twoje dziecko. Zajęcia sportowe dla najmłodszych.

Adres: Eugeniusza Kwiatkowskiego 1/51 (Jak dojechać?)

• Poniedziałek Zegar 6:00 - 22:00
  • Wtorek Zegar 6:00 - 22:00
  • Środa Zegar 6:00 - 22:00
  • Czwartek Zegar 6:00 - 22:00
  • Piątek Zegar 6:00 - 22:00
  • Sobota Zegar 8:00 - 20:00
  • Niedziela Zegar 8:00 - 20:00
Logotypy UE

BMG Piotr Bagiński Michał Materla spółka jawna realizuje projekt wspierany w ramach REACT-EU "Sfinansowano w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19". Celem projektu jest: Wdrożenie innowacyjnego oprogramowania informatycznego SOLO, w celu usprawnienia procesów biznesowych przedsiębiorstwa.