flaga ue
Projekt współfinansowany z Funduszy Europejskich, dowiedz się więcej
Dzisiaj otwarte: 6:00-22:00

Zajęcia Fight

Wybierz interesujące Cie zajęcia

Wszystkie zajęcia

BJJ


  • Brazylijskie Jiu Jitsu (BJJ) przez wielu nazywane jest najskuteczniejszym systemem walki wręcz bez użycia broni. Jest to sport walki, w którym nie stosuje się bezpośrednich ciosów. Celem w BJJ jest skuteczna obrona oraz obezwładnienie przeciwnika. Jest połączeniem kilku stylów jak: Judo, Zapasy, Jiu Jitsu klasyczne oraz Sambo. Treningi BJJ są świetnym sportem do treningu niezależnie od wieku oraz doświadczeniu w sportach.

Trenując Brazylijskie Jiu Jitsu od podstaw, uczymy się ruchów oraz swojego ciała. Jest to idealny sport w każdym wieku.

W naszym klubie mamy treningi dla początkujących oraz grupy zawodniczej.

Treningi prowadzą doświadczeni instruktorzy klubu Bereserkers Team.

 

Podział na grupy:

▪ Grupa początkująca – osoby zaczynające przygodę z Brazylijskim Jiu Jitsu;

▪ Grupa mieszana – osoby na różnym poziomie zaawansowania;

▪ Grupa zaawansowana – osoby trenujące Brazylijskie Jiu Jitsu przynajmniej rok, lub posiadający przynajmniej niebieski pas.

Trenerzy

Piotr Bagiński

Maciej Kałuszewski

Paweł Nędzi

Grzegorz Kloc

Rafał Skorupa

Boks


Boks jest jednym z najstarszych oraz najbardziej rozpoznawalnych sportów walk. Niegdyś używany wyłącznie do rozwiązywania  konfliktów, dziś boks jest nie tylko dyscypliną olimpijską, ale stanowi również niepodważalną podstawę w sportach uderzanych.

Technika, płynność ruchu oraz zmysł walki tworzą esencję boksu. Niezliczone możliwości implementacji taktyki oraz odnalezienie własnego stylu sprawia, że sport ten należy do najbardziej  złożonych dyscyplin sportowych i przyciąga wielu kibiców, jak i amatorów, którzy chcą sami spróbować swoich sił na ringu.

Treningi skupiają się na nauce perfekcyjnej techniki i jej zastosowania podczas sparingów czy treningów zadaniowych, nie zapominając o odpowiedniej pracy nóg i szybkości reakcji.

 

Trenerzy

Artur Mulinow

Dawid Seńko

MMA


MMA jest najszybciej rozwijającym się sportem na świecie, przyciągającym setki zainteresowanych każdego dnia na całym świecie. Siła woli, charakter oraz niezrównane umiejętności wyróżniają najlepszych i właśnie z taką myślą prowadzony jest nasz klub.

Mieszane sztuki walk zestawiają ze sobą różne style i biorą to, co jest najbardziej przydatne w praktyce, czerpiąc z takich dyscyplin jak Brazylijskie Jiu Jitsu, zapasy, boks czy Muay Thai. Wysoka
przekrojowość zarówno samej dyscypliny, ale też wymaganych cech motorycznych zawodników sprawia, że MMA jest uważany za jeden z najbardziej wymagających sportów na świecie.

Trenerzy z Berserkers Team niejednokrotnie wytłoczyli zawodników, którzy triumfowali na arenach międzynarodowych i jest gniazdem dla wielu nazwisk świetnie znanych w całej Polsce. Ale tylko lata praktyki, dedykacji i wysiłku włożonego w treningi potrafią wykreować najlepszych wojowników, bez możliwości wybrania drogi na skróty.

Podział na grupy:

▪ Grupa początkująca – osoby zaczynające przygodę z MMA;

▪ Grupa mieszana – osoby na różnym poziomie zaawansowania;

▪ Grupa zaawansowana – osoby trenujące przynajmniej rok;

▪ Grupa zawodnicza – osoby walczące zawodowo.

Trenerzy

Piotr Bagiński

Michał Fijałka

Bartosz Kuliczkowski

Michał Materla

SF


Submission fighting jest to sztuka walki łącząca zapasy oraz Brazylijskie Jiu Jitsu.

Celem walki w Submission fightingu jest poddanie przeciwnika. Walki SF są jedynie walką na chwyty. Jest to sport bez kimon. Obalenia różnego rodzaju kombinacje zajść, duszeń oraz dźwignie to główne założenie tego sportu. Treningi SF stanowią bardzo fajną podstawę do wstępnej nauki MMA.

Fajna dynamiczna forma treningu jest idealna na odstresowanie się po ciężkim dniu w pracy.

Posiadamy bardzo utytułowanych trenerów ze Szczecina. Są to trenerzy Berserkers Team Szczecin.

Trenerzy

Piotr Bagiński

Maciej Kałuszewski

Grzegorz Kloc

Karol Dzieniszewski

Zapasy


Zapasy – sport walki, polegający na fizycznym zmaganiu dwóch zawodników.

Celem walki jest położenie rywala łopatkami na macie przez  stosowanie chwytów i rzutów. Początki tego sportu sięgają czasów starożytnych, kiedy to zmagania zapaśników były jedną z konkurencji igrzysk olimpijskich organizowanych w antycznej Grecji. Były to pierwsze zmagania o charakterze sportowym.

Zapasy dzielą się na:

Styl klasyczny – dozwolone są chwyty wyłącznie powyżej pasa.

Styl wolny – można chwytać przeciwnika również za nogi.

W zapasach zabronione są wszelkie techniki dźwignie czy duszenia. Dużą rolę odgrywa siła, szybkość oraz spryt i instynkt zawodnika.

 

Podział na grupy:

▪ Grupa mieszana – osoby na różnym poziomie zaawansowania;

▪ Grupa zaawansowana – osoby trenujące przynajmniej rok.

Trenerzy

Tomasz Nowakowski

Muay Thai


Muay Thai, inaczej zwane boksem tajskim to sport, który niesie wiele tradycji. Mając swoje korzenie w Tajlandii, Muay Thai nie ogranicza się jedynie do ciosów pięścią jak jego matczyna dyscyplina – boks. Często zwany “sztuką ośmiu kończyn” sport ten stanowi bardzo kompletny element walki wręcz. Łącząc kopnięcia, ciosy pięściami, łokcie oraz kolana, a także walkę w klinczu, Muay Thai jest sportem, który scala wiele elementów ze sobą i tworzy jedną spójną całość.

Muay Thai uczy jak wykorzystywać całe ciało w sytuacji zagrożenia, maksymalizując możliwości obrony oraz ataku. Eksplozywność ruchów, szybka adaptacja do scenariusza walki i utylizacją wszystkich części ciała tworzy dewastującą całość, jaką niewątpliwie jest tajski boks.

 

Podział na grupy:

▪ Grupa początkująca – osoby zaczynające przygodę z Muay Thai;

▪ Grupa mieszana – osoby na różnym poziomie zaawansowania;

▪ Grupa zaawansowana – osoby trenujące przynajmniej rok.

Trenerzy

Josef Muhammed Yusuf

Michał Młynarczyk

K1


To formuła pośrednia pomiędzy kickboxingiem a Muay Thai. Zawodnicy mogą używać wszystkich technik bokserskich i nożnych. Niedozwolone są uderzenia łokciami i walka w parterze, a klincz jest ograniczony do zadania w uchwycie tylko jednego kopnięcia kolanem bez naciągnięcia głowy. Klincz nie może trwać dłużej niż 5 sekund.

 

Podział na grupy:

▪ Grupa początkująca – osoby zaczynające przygodę z K1;

▪ Grupa mieszana – osoby na różnym poziomie zaawansowania.

Trenerzy

Maciej Jewtuszko

Josef Muhammed Yusuf

INTRO


Zajęcia ogólnorozwojowe, dla osób, które nigdy nie trenowały lub trenowały bardzo dawno. Zajęcia INTRO, przygotują Cię do wszystkich zajęć sportowych na BT Gymie.

Po okresie przygotowawczym, będziesz mógł/mogła wybrać się na zajęcia sportów walki, zarówno w parterze (BJJ), jak i w stójce ( Muay Thai, Boks, K1).

Nabierzesz sprawności, mobilności, elastyczności i wytrzymałości, dzięki którym Cross with Boss, czy Cross Boks, nie będzie Ci straszny.

Kobiety i mężczyźni, w każdym wieku mile widziani.

Strój – odzież zmienna sportowa lub kimono. Trenujemy bez obuwia.

Trenerzy

Jeremiasz Jaworowski

Logotypy UE

BMG Piotr Bagiński Michał Materla spółka jawna realizuje projekt wspierany w ramach REACT-EU "Sfinansowano w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19". Celem projektu jest: Wdrożenie innowacyjnego oprogramowania informatycznego SOLO, w celu usprawnienia procesów biznesowych przedsiębiorstwa.