Dzisiaj otwarte: 6:00-22:00

Witamy w BT Gym!

24 stycznia 2020

Cześć!

Jesteśmy nowo otwartą siłownią, zlokalizowaną przy ul. Eugeniusza Kwiatkowskiego 1/51 na osiedlu Nowa Cukrownia.

BT Gym to centrum sportowe, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Od siłowni po sporty walki i co nieco dla swoich dzieci.

Powierzchnia 1800m2 zachęca do ćwiczeń na certyfikowanych maszynach najwyższej jakości. Godną uwagi jest renomowana firma, Hammer Strength, którą wyposażyliśmy naszą siłownię.

Już teraz zacznij swoją przygodę z treningiem w BT Gym!

Na miejscu spotkasz wykwalifikowanych trenerów, którzy z pewnością od podstaw przeprowadzą Cię przez jednostkę treningową idealnie dopasowaną do Twoich potrzeb.

Jeśli chcesz spróbować swoich sił w treningu motorycznym to BT Gym jest miejscem do tego idealnym. Dlaczego? Ponieważ posiadamy salę funkcjonalną, która przygotowana jest do treningu typu Strongman oraz CrossFit a także posiadamy nietuzinkowe maszyny typu Cardio takie jak: Airbike, SkiErg, ergometr wioślarski i więcej.

Zapisz się także u nas na sporty walki.

Brazylijskie Jiu Jitsu, Boks, MMA, Submission Fighting, Zapasy, Muay Thai, K1, to sporty walki, które możesz u nas trenować. Ze względu na to, iż jesteśmy związani ze sportami walki bardzo blisko, tak więc zajęcia prowadzone są przez doświadczonych i renomowanych trenerów z pasją.

Jeśli zaczynasz swoją przygodę ze sportami walki, to nie martw się o poziom zaawansowania! Ponieważ zajęcia odbywają się w grupach od początkujących po zaawansowanych. A niebawem zajęcia sportów walki tylko dla kobiet! Z pewnością Panie będą się świetnie czuły w kobiecym towarzystwie.

Godnym uwagi jest fakt, iż BT Gym to również miejsce dla Twojego dziecka. Jeśli chcesz nauczyć swoją pociechę punktualności, zdrowej rywalizacji oraz zadbać o sprawność fizyczną to zapraszamy do zapisów na Brazylijskie Jiu Jitsu, lub zapasy. Trenerzy dzięki doświadczeniu i podejściu do dzieci potrafią zainteresować sportem i sprawić, aby Twoje dziecko świetnie się bawiło i nawiązało nowe znajomości. Ważnym aspektem jest fakt, że grupy dzielone są wiekowo i poziomem zaawansowania, dlatego można zapisać dziecko już od 3 roku życia.

Wykorzystaj ofertę karnetu rodzinnego. Podczas gdy dziecko będzie na swoim treningu, ty skorzystaj z siłowni lub zajęć fitness.

Zapraszamy codziennie od 6.00 – 22.00.

BT Gym


Godziny otwarcia

Adres: Eugeniusza Kwiatkowskiego 1/51 (Jak dojechać?)

  • Poniedziałek Zegar 6:00 - 22:00
  • Wtorek Zegar 6:00 - 22:00
  • Środa Zegar 6:00 - 22:00
  • Czwartek Zegar 6:00 - 22:00
  • Piątek Zegar 6:00 - 22:00
  • Sobota Zegar 8:00 - 20:00
  • Niedziela Zegar 8:00 - 20:00