flaga ue
Projekt współfinansowany z Funduszy Europejskich, dowiedz się więcej
Dzisiaj otwarte: 6:00-22:00

7 najlepszych zajęć na BT Gym, aby zgubić wagę ⚖️⤵️

27 lutego 2023

Najlepszą opcją na utratę wagi jest wprowadzenie do swojego rozkładu dnia ➡️ trening i to nie byle jaki 😝 🏋🏼

Dziś przyjrzyjmy się strefie GYM i treningom, które są dla Ciebie najlepsze. Jeśli chodzi o zajęcia GYM, najlepsze na odchudzanie zawsze będą te, które możesz wykonywać długoterminowo i konsekwentnie.

Jednak zanim zagłębimy się w temat, zacznijmy od kilku podstawowych zasad: Nigdy nie możesz prześcignąć złej diety. Chcąc, niechcąc prawidłowe odżywianie jest kluczem do utraty wagi.

W dzisiejszym artykule przeczytasz:

 1. Pójdę na zajęcia, aby schudnąć z brzucha✔️
 2. Po tygodniu treningu nie widzę efektu… Słabe te zajęcia…
 3. Ciężary ?!?!?!?!? Absolutnie !!!
 4. W czym pomagają ćwiczenia na schudnięcie?
 5. Najlepsze zajęcia na BT Gym, dzięki którym spalisz zbędne kalorie.
 6. Podsumowanie. O czym nie można zapomnieć?

PÓJDĘ NA ZAJĘCIA, ABY SCHUDNĄĆ … Z BRZUCHA ✔️

ALE CZY ABY NA PEWNO … ?

Natury nie da się przechytrzyć. Wykonując ćwiczenia oraz trzymając się diety, odchudzamy całe ciało. Nie jesteśmy w stanie kontrolować tego, skąd spalany będzie tłuszcz. Niektóre rejony naszego ciała łatwiej kumulują tłuszcz i najczęściej są to newralgiczne miejsca, z których chcemy schudnąć, tj. brzuch, czy uda. Przystępując do ćwiczeń, jak i diety, musimy liczyć się z tym, że możemy chudnąć z całego ciała. Pamiętajmy, że stopień oraz zakres spalania tkanki tłuszczowej jest uzależniony od indywidualnych predyspozycji – jest to bardzo złożony temat, na temat którego można by było pisać wiele, a chcieliśmy Cię tylko uświadomić, że to nie MIT, a czysty FAKT 🥹

PO TYGODNIU TRENINGU NIE WIDZĘ EFEKTU… SŁABE TE ZAJĘCIA…

A PO TRENINGU BURGER – BO PRZECIEŻ JEST FIT 🤷🏼‍♀️

Nie jesteśmy w stanie diametralnie zmienić naszego wyglądu w tydzień. Taki jest fakt. Pewnie każdy z nas o tym wie, dlatego cierpliwość jest tak niezwykle ważna w procesie gubienia wagi.

Treningu oraz diety nie da się zastąpić tabletkami, o właściwościach „cudotwórczych”, czy też urządzeniami do wyszczuplania konkretnych partii ciała. Zdrowa i prawidłowo zbilansowana dieta, a także właściwie dobrany trening, potrafią zdziałać cuda. Niestety „droga na skróty” na dłuższą metę, nigdy nie jest korzystna dla naszego ciała i psychiki.

CIĘŻARY ?!?!?!?!? ABSOLUTNIE !!!

PRZECIEŻ NIE CHCĘ WYGLĄDAĆ JAK FACET 👩🏼‍💼+🏋🏼=👨🏻

To największy MIT, jaki spotyka się na siłowni oraz na zajęciach fitness …

Nawet gdybyście bardzo chciały, drogie Panie, jakbyście codziennie 100 kg na klatkę wyciskały, naturalnie nie uda Wam się to …

Panie ze względu na inne stężenie hormonów, naturalnie nie są w stanie osiągnąć tak dużych mięśni, jak panowie. W związku z tym ich treningi poza nabraniem jakościowej masy mięśniowej mają budować zgrabną i szczupłą sylwetkę.

Nie wierzysz?

Przyjrzyj się wszystkim osobom ćwiczącym na zajęciach fitness. Czy każdy dysponuje imponującymi mięśniami? Dokładnie – nie. Gdyby to było tak proste i łatwe do osiągnięcia bez większych wyrzeczeń, żylibyśmy w społeczeństwie składającym się wyłącznie z idealnie wyrzeźbionych osób. W treningu siłowym nic nie dzieje się przypadkiem, a obawa o nieumyślne rozbudowanie mięśni jest zupełnie nieuzasadniona.

W CZYM POMAGAJĄ ĆWICZENIA NA SCHUDNIĘCIE?

 • Poprawiają ogólną wydolność organizmu;
 • Poprawiają stan układu krążenia, obniżają ryzyko chorób metabolicznych, w szczególności insulinooporności i cukrzycy, zmniejszają otłuszczenie narządów wewnętrznych oraz ryzyko depresji;
 • Ćwiczenia poprawiają nastrój;
 • Zmniejszają negatywne emocje;
 • Dodają energii 🔥

A OTO NAJLEPSZE ZAJĘCIA NA BT GYM, DZIĘKI KTÓRYM SPALISZ ZBĘDNE KALORIE ⤵️

1. POWER TRENING

Zajęcia o profilu przekrojowym, ukształtowane na zróżnicowany rozwój wszystkich cech treningowych. Doskonale sprawdzają się u sportowców jako trening pomocniczy, ale również każdy amator znajdzie tutaj coś dla siebie. Dopasowane ćwiczenia i możliwości doboru ćwiczeń do umiejętności trenujących powodują, że wszyscy wychodzą zmęczeni, ale uśmiechnięci i z miejsca zapisują się na kolejny trening z tej serii.

2. CROSS WITH BOSS

Jeśli lubisz się zmęczyć, to ten trening jest idealny dla Ciebie! Trening z Bossem BT Gymu to nie przelewki! Dzięki tym zajęciom nabędziesz nieziemskiej siły i sprawności. Sprawdź na własnej skórze!

3. FAT BURNING/METABOLIC

Zajęcia są połączeniem treningu funkcjonalnego oraz interwałowego z użyciem własnego ciężaru ciała, oraz niewielkiej ilości sprzętu. Przyśpieszające metabolizm, intensywnie spalające kalorie i jednocześnie rzeźbiące delikatnie mięśnie.

4. TABATA

Trening składa się z prostych ćwiczeń bez choreografii, które każdy uczestnik wykonuje na czas w indywidualnym tempie. Jedna tabata to 4 minuty pracy. Podział jest następujący: około 8-10 min rozgrzewki + 8 ćwiczeń (20 sekund pracy + 10 sekund odpoczynku) całość powtarzamy 5 razy.

5. TRENING OBWODOWY

Zajęcia o zwiększonej intensywności, nastawione na spalanie tkanki tłuszczowej oraz poprawienie kondycji i ogólnej sprawności ciała. Podczas treningu będziemy używać ciężaru własnego ciała oraz sprzętu. Zajęcia polecane zarówno dla osób początkujących jak i dla osób zaawansowanych.

6. CROSS BOKS

Zajęcia sportowe, które łączą ze sobą trening funkcjonalny z technikami boksu. Przeznaczony jest zarówno dla kobiet jak i mężczyzn. Idealne dla osób, które chcą poprawić swoją wydolność oraz poznać swoje ciało.

7. PUMP

Jędrne ciało, małe ciężary, wielkie rezultaty. Liczne powtórzenia z niewielkim obciążeniem wykonywane do punktu wyczerpania tworzą napięcie mięśniowe i stres metaboliczny, który daje sygnał dla organizmu, aby spalać kalorie i wzmocnić mięśnie. Jeden z najbardziej efektywnych treningów, jaki zagościł na salach fitness na całym świecie.

O CZYM NIE MOŻNA ZAPOMNIEĆ?

PAMIĘTAJ O ZBILANSOWANEJ DIECIE 🍎

Bądź konsekwentny 👊🏻

Nawet najlepiej dobrane ćwiczenia odchudzające nie przyniosą efektów bez odpowiednio dobranej diety. Mówi się, że stanowi ona nawet 80% sukcesu.

Kolejnym krokiem jest konsekwencja. Regularne treningi dadzą szybsze efekty niż chodzenie w kratkę 🔳🔲🔳🔲

Dlatego zachęcamy do uczęszczania na powyższe treningi 👊🏻 A jeśli chodzi o dietę, skontaktuj się z dietetykiem. Nigdy nie wprowadzaj sobie samemu diety, jeśli się na tym nie znasz.


Godziny otwarcia

Adres: Eugeniusza Kwiatkowskiego 1/51 (Jak dojechać?)

 • Poniedziałek Zegar 6:00 - 22:00
 • Wtorek Zegar 6:00 - 22:00
 • Środa Zegar 6:00 - 22:00
 • Czwartek Zegar 6:00 - 22:00
 • Piątek Zegar 6:00 - 22:00
 • Sobota Zegar 8:00 - 20:00
 • Niedziela Zegar 8:00 - 20:00
Logotypy UE

BMG Piotr Bagiński Michał Materla spółka jawna realizuje projekt wspierany w ramach REACT-EU "Sfinansowano w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19". Celem projektu jest: Wdrożenie innowacyjnego oprogramowania informatycznego SOLO, w celu usprawnienia procesów biznesowych przedsiębiorstwa.